Firmamız su arıtma ve kimyasal şartlandırma konusunda altyapısını 1992 yılında oluşturmaya başlayıp 1997 yılından itibarende Koza Kimya Mühendislik hizmetleri san. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetine başlamıştır. Allt yapısında birçok ulusal ve uluslararası firma ile çalışıyor olmamız sebebiyle ülkemizde bu işlerin en iyisi olmak için verdiğimiz çaba sonucu dünyada bu işleri en iyi yapan firmalarla partner olmak durumundaydık. Bu sebeplede kimyasal şartlandırma konusunda dünya liderlerinden SOLENİS firması ile çalışmaktayız. Arıtma konusundada ülkemizde ve dünyada ki en iyi üreticilerle partner durumunda çalışmayı tercih etmekteyiz.
Amacımız ürün ve hizmetler konusunda gerekli kalite ve iş güvenliği konularında her türlü hassasiyeti gösterip ülkemizde bu işlerin dostluklardan ziyade profesyonel yapılması için çaba sarfediyoruz. Firma olarak en ucuzun değil en iyinin en ucuza yapılması için varız.

Su ile ilgili her türlü problemde bacalı veya bacasız sanayide ve yaşam alanlarında ülkemiz insanlarına hizmet vermek ilkesi ile faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Genel müdür

MURAT ÇETİN
Kimya Mühendisi / Chemical Engineer

İletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Aranacak kelime